Posted in Inspiracje

3 najciekawsze trendy we wnętrzach na jesień/zimę 2018

Koniec lata i pożegnanie złotej polskiej jesieni sprawia, że naturalnie więcej czasu spędzamy we wnętrzu. Deszcz, wiatr, szybkie ściemnianie się – aura nie sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Chętniej przesiadujemy we własnych czterech kątach. Warto więc zadbać o to, aby były one bardziej przytulne i zachęcające do spędzania w nich czasu.

Jeśli sezon na seriale i książki pod kocem również wyzwala w Was chęci zmian, to zerknijcie na nasze podpowiedzi najciekawszych trendów wnętrzarskich na jesień/zimę 2018. Wybraliśmy te, które naszym zdaniem można łatwo wprowadzić do wnętrza, a dają natychmiastowy efekt.

Na naszym pierwszym miejscu uplasował się welur. To jeden z naszych ulubionych hitów, który chcielibyśmy zatrzymać na dłużej! Tkanina ta jest niezwykle elegancka, świetnie wygląda szczególnie w połączeniu z ciemnymi kolorami. Aksamitna miękkość weluru nadaje wnętrzu nie tylko wyrafinowania i elegancji, ale przede wszystkim przytulności. Jeśli nie jesteście przekonani do welurowych mebli, spróbujcie na początku z dodatkami. Welurowe zasłony w sypialni lub poszewki na poduszki w salonie sprawdzą się równie dobrze. Zasłony zaciemniające z weluru możecie kupić w naszym sklepie – sprawdźcie poniżej.

Kwiaty XXL są kolejnym ciekawym trendem tego sezonu. Cieszymy się, że możemy się cieszyć kwiatowym wzorem, gdy za oknem szaro, buro i ponuro. Najpopularniejsze są te na ciemnym tle, w dużym rozmiarze. Podziwiać je możemy głównie na tapetach – będą świetnym pomysłem na aranżację ściany w sypialni lub salonie, ale również w łazience. Dla tych z Was, którzy wolą te motywy w formie dodatków proponujemy lampy z kwiecistymi abażurami lub dywany.

Na kolejnym miejscu postawiliśmy na motywy zwierzęce. Okazuje się, że próbują one zdominować nie tylko świat mody na sukienkach czy płaszczach, ale równie odważnie wchodzą do wnętrz. Tapety w panterkę lub dywan w zebrę może być odważnym i ciekawym, stylowym elementem naszego wnętrza. Z tym trendem radzimy jednak uważać – łatwo tu przesadzić. Decydując się na wprowadzenie zwierzęcego sprintu wybierzcie jedną rzecz – poduszki, dywan lub tapeta. Nigdy wszystko na raz.

Wpisz szukaną frazę i naciśnij Enter

Koszyk