Nasi projektanci

Funkcją naszych projektantów w jest pomoc w profesjonalnym doborze produktów do stylu i misji SlowDeco. Chcemy aby Klienci mieli poczucie bezpieczeństwa oraz opieki. SlowDeco pragnie promować wizję młodych projektantów z praktycznym podejściem do wystroju wnętrz. Poznaj ich już dziś!

 

 

Magda Sadowska

Od dziecka rysowałam, gównie po ścianch. Moją kreatywną pasję zamieniłam na pracę. Akademia Sztuk Pięknych mocniej rozbudziła moje zamiłowanie do estetycznych, nietypowych i ekscytujących rozwiązań. Lubię kiedy wnętrza mają indywidualny charakter. Minimalizm może być ciepły, a eklektyzm spokojny i harmonijny.

Każde wnętrze to opowieść. Opowieść, którą maluję oświetleniem, meblami, formą i różnorodnością faktur.

 

 

 


 

Bartek Aksiucik

Zajmuje się kompleksową obsługą z zakresu projektowania architektonicznego, projektowania aranżacji wnętrz oraz szeroko pojętego designu.

Zwolennik stylu skandynawskiego i minimalistycznego.

 

 

 

 

 

Edyta Jarocka

Projektantka wnętrz oraz mebli z 10-letnim doświadczeniem w kompleksowym kreowaniu przestrzeni domów oraz mieszkań. Łącząc kreatywne

podejście ze zrozumieniem oczekiwań klienta, dąży do tworzenia wnętrz o prostej, czytelnej formie, przemyślanej funkcjonalności oraz nowoczesnym stylu.

 

 

 

Masz pytania, lub wątpliwości w sprawie oferowanych produktów i ich dopasowania do Twojego wymarzonego wnętrza? A może poszukujesz pomocy przy projektowaniu Swojego mieszkania? Napisz do nich już teraz (kliknij)!

Wpisz szukaną frazę i naciśnij Enter

Koszyk